Od 12 lat National Geographic ogłasza plebiscyt na Człowieka Roku, który może pochwalić się nadzwyczajnym osiągnięciem min. w dziedzinie sportów ekstremalnych. W tegorocznym elitarnym gronie znalazł się polski nurek Krzysztof Starnawski. Po 20 latach ryzykownych poszukiwań i prób technicznych odnalazł najgłębszą zanurzoną jaskinię na świecie. Polak pobił rekord świata w nurkowaniu jaskiniowym. Zszedł na 278 metrów.
Wesprzyjmy pana Krzysztofa!
ZAGŁOSUJMY NA NIEGO!!!
http://www.nationalgeographic.com/adventure/adventurers-of-the-year/2017/deepest-underwater-cave-kryzysztof-starnawski/
Nasz głos wspiera człowieka, który od wielu lat realizuje swoją wielką pasję. Przecież i w naszym gronie jest wielu codziennie realizujących swoje marzenia.
Głosować możemy codziennie do 16 grudnia 2016. Zwycięzca zostanie ogłoszony w styczniu 2017 r.

Andzelina Sromek i Edyta Reinhard