W dniach 7-10 kwietnia w Sulechowie odbył się Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodzików. Wzięło w nim udział 6 drużyn, które były rozstawione w dwóch grupach:

Grupa A: MKS Orion Sulechów, MUKS Amber Kalisz, UKS Milicz
Grupa B: KS Gwardia Wrocław, AZS PWSZ Nysa, MKS Będzin

Nasi zawodnicy, prowadzeni przez trenerów Piotra Lebiodę i Bartosza Pydę w czasie trwania zmagań straciła tylko jednego seta. Wygrywając kolejno z zespołami MMKS Będzin (2:1), AZS Nysa (2:0), UKS Milicz (2:0) oraz w meczu finałowym zdeklasowali rówieśników z Kalisz w stosunku setów 2:0 (25:9; 25: 18). Awans do dalszej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Polski wywalczyły zespoły KS Gwardia Wrocław oraz MUKS Amber Kalisz. Zespół nasz będzie brał udział w losowaniu organizatora ½ MP. Wszyscy chłopcy to uczniowie klasy 1. i 2. Gimnazjum nr 5 biorącej udział w Programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

Kacper Jarzyński – MVP Turnieju
Krzysztof Kołtowski – Najlepszy Libero Turnieju.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

  1. KS Gwardia Wrocław
  2. MUKS Amber Kalisz
  3. MKS Będzin
  4. KS „Dwójka” Milicz
  5. AZS PWSZ Nysa
  6. MKS Orion Sulechów