Prace uczniów wysłane na XXIX edycję konkursu „Mój las”, zatytułowaną w tym roku szkolnym „Las miejscem pracy, wypoczynku i ostoja dzikiej przyrody”, zostały zauważone i nagrodzone przez tegoroczne jury. Patronem tego konkursu jest LOP, nagrodzeni uczniowie to: Paulina Klisowska z klasy II e – zajęła I miejsce, Weronika Baran z klasy III d zajęła II miejsce, III miejsce zdobył Jakub Grabowski z klasy II d, a Liwia Żurek otrzymała wyróżnienie. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w Nadleśnictwie Wołów i połączone było z przejściem ścieżką przyrodniczą prowadzącą przez przepiękne zakątki przyrody w tym regionie. Nagrodzeni uczniowie pod opieką p. Iwony Dzięcioł, osobiście w dniu 29 kwietnia odebrali nagrody i dyplomy i jako zwycięzcy, za wyjątkiem Jakuba Grabowskiego, uczestniczyli w uroczystości.