Pages Navigation Menu

Gimnazjum nr 5 im. C.K. Norwida we Wrocławiu

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice!
Przekazujemy do Państwa dyspozycji plany lekcji na rok szkolny 2010/2011. Plany lekcji zostały podzielone na:

Po kliknięciu na odpowiedni odnośnik, zostanie wyświetlona strona z planem. Szczególnie polecamy do pobrania planu na komórkę w formacie *.jar (pliki aplikacji JAVA do zainstalowania na telefonie mobilnym). Pobierany plik to plik skompresowany *.zip. Należy z niego przekopiować na telefon mobilny jedynie plik planlekcji.jar.

Informacja dodatkowa:
Pod każdym planem znajduje się data od której dany plan lekcji obowiązuje. Jest to informacja dla przeglądającego plan, czy zaszły ewentualne poprawki w planie.

2 Komentarzy

1. Proponuję od zipować plan na komórkę bo większość telefonów nie posiada tej funkcji.

• We wpisie zabrakło informacji o tym, że należy skopiować z pliku *.zip sam plik planlekcji.jar.

Dziękuję za informację.