W sobotę 3 grudnia 2011 roku grupa uczniów pod opieka pań: Renaty Jędrusik, Iwony Dzięcioł, Katarzyny Krzysztofik i Magdaleny Bazan wybrała się na „55 Wrocławską Giełdę Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich” . Odbyła się ona w kuluarach Hali Stulecia.  Można było podziwiać minerały i skamieniałości z Dolnego Śląska i innych rejonów Polski, a także z Czech, Słowacji, Maroka, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Brazylii, Madagaskaru, Pakistanu, Wietnamu. Chętni mogli zaopatrzyć się nie tylko w okazy minerałów, ale też biżuterię ze srebra, złota, kamieni szlachetnych i ozdobnych a także  wyroby ze szkła artystycznego, ceramiki, skóry, rogu i drewna. Jeśli ktoś  miał ochotę mógł samodzielnie zaprojektować  sobie kolczyki, breloczek czy wisiorek gdyż akcesoria do wybory biżuterii były również dostępne.

Kolejna wystawa w Hali Stulecia odbędzie się w pierwszy weekend czerwca 2012 roku zapraszamy.