Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w XI edycji Konkursu Recytacji w Języku Angielskim dla uczniów klas 6 szkół podstawowych, który odbędzie się 15.03.2017, w Gimnazjum nr 5, o godzinie 10. (Prosimy o przybycie do godziny 9:45). Każdy uczestnik (liczba uczestników z jednej szkoły została ograniczona do 6 uczniów) wyrecytuje jeden wiersz z 10 zaproponowanych przez organizatorów.

Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody dla zdobywców pięciu pierwszych miejsc, Nagrody Publiczności, wybieranej przez Opiekunów, oraz dyplomy uczestnictwa dla wszystkich biorących udział. Opiekunowie otrzymają podziękowania za przygotowanie uczniów do Konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo  na adres: aniaklo@tlen.pl ; dominika.chwastek@wp.pl; mdziedzic.90@gmail.com  lub faksem: 071 343 03 10 do 10.03.2017 r.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami.

Poems 2017

 

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy:

Anna Kłosińska- Kucharzewska
Dominika Chwastek
Maria Dziedzic